Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Větrací mřížky

Mřížky a průvětrníky

jsou vyrobeny z hliníkového plechu v přírodním provedení nebo barvené bílou či hnědou práškovou barvou. Na všech těchto mřížkách je po celou dobu výroby i manipulace ochranná fólie, která zabraňuje poškrábání. Tuto fólii je nutné po instalaci na místo sejmout, neboť fólie časem díky povětrnostním vlivům popraská a zešedne a její pozdější odstranění je téměř nemožné. Rámečky na průvětrnících jsou z pozinkového plechu, mají dvě packy pro lepší uchycení do zdiva a mřížka je k němu připevněna pomocí šroubků. Tak se dá mřížka kdykoliv z rámečku odšroubovat, pokud je třeba např. vyčistit prostor za ní. Malé a střední průvětrníky jsou opatřeny síťkou proti hmyzu. Na přání zákazníka může být síťka vložena i do rozměru 300x300 mm.

        

Krbové mřížky s rámem nebo klapkou

Krbové mřížky jsou vyrobeny z ocelového plechu. Povrchová úprava - prášková vypalovaná barva s vysokou tepelnou odolností. Součástí každé mřížky je pozinkovaných vestavený rám, do kterého se mřížka zaklapne pomocí čtyř pérových pacek.

Mřížky jsou v nabídce ve dvou variantách. 1) s rámem nebo 2) s klapkou, které je možné ovládat pomocí aretačního šroubu. Tím je možné zajistit klapku mřížky v jakékoliv poloze. 

K mřížkám je možné objednat také kruhové adaptéry s průměrem 125 nebo 150 mm, díky kterým je možné mřížky propojit pomocí aluflexových hadic s ventilační jednotkou.


TOPlist
SEO Povinné ručení Povinné ručení