Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Revizní dvířka

 

Bílá dvířka na čtyřhran venkovní

Revizní dvířka z ocelového plechu síla 0,8 mm, bíle lakovaná venkovní práškovou vypalovanou barvou. Rám z "L" profilu 30x30 mm o síle 2 mm, svařovaný. Zámek na čtyřhran. Vhodná pro venkovní domovní skříňky rozvaděčů elektřiny, možno použít ale i jako revizní dvířka do interiéru (koupelny, chodby). Provedení pravé. Ke dvířkům je vhodné doobjednat kličku, ale otevírat a zavírat je možné zámek i bez ní - pomocí plochého šroubováku.

 

 

Bílá dvířka na tlačný zámek interiérová

Revizní dvířka i rám jsou vyrobeny z ocelového plechu o síle 0,8 mm. Rám z jednoho kusu precizně zpracován. Na zadní straně příprava pro uchycení do zdiva. Univerzální použití – pravá, levá, výklopná. Otvírání na tlačný zámek – mechanismus, díky kterému se dvířka pootevřou. Otvírání stiskem v místě tlačného zámku, zavřete stejným způsobem. Hladké provedení, žádný otvor pro zámek nebo kličku. Povrchová úprava – prášková vnitřní vypalovaná barva odstín RAL 9003. Uvedený rozměr je světlost otvoru ve zdivu, velikost dvířek včetně rámu je vždy o 40 mm větší, tedy např. revizní dvířka 300x300 mm mají celkový rozměr 340x340 mm.

 

 

Nerezová dvířka na čtyřhran

Revizní dvířka i rám jsou vyrobeny z kartáčovaného (broušeného) nerezového plechu o síle 0,6 mm. U velikostí nad 500x500 je plech silnější (0,8 mm). Rám z jednoho kusu je na opatřen několik otvory pro chycení do zdiva. Univerzální použití – pravá, levá, výklopná. Otvírání čtyřhran 5x5 mm = klička není nutně třeba. Povrchová úprava „brus“ zaručuje nižší viditelnost otisků a nečistot (kapek vody apod.) Uvedený rozměr je světlost otvoru ve zdivu, velikost dvířek včetně rámu je vždy o 30 mm větší, tedy např. revizní dvířka 300x300 mm mají celkový rozměr 330x330 mm.

 

 

Nerezová dvířka na tlačný zámek

Revizní dvířka i rám jsou vyrobeny z kartáčovaného (broušeného) nerezového plechu o síle 0,6 mm. U velikostí nad 500x500 je plech silnější. Rám je na zadní straně opatřen pásky pro uchycení do zdiva. Univerzální použití – pravá, levá, výklopná. Otvírání na tlačný zámek – mechanismus, díky kterému se dvířka pootevřou. Otvírání stiskem v místě tlačného zámku, zavřete stejným způsobem. Hladké provedení, žádný otvor pro zámek nebo kličku. Povrchová úprava „brus“ zaručuje nižší viditelnost otisků a nečistot (kapek vody apod.) Uvedený rozměr je světlost otvoru ve zdivu, velikost dvířek včetně rámu je vždy o 30 mm větší, tedy např. revizní dvířka 300x300 mm mají celkový rozměr 330x330 mm.

 

 

TOPlist
SEO Povinné ručení Povinné ručení